0 Ft 0

Kosár

Nincsenek termékek a kosárban.

0 Ft 0

Kosár

Nincsenek termékek a kosárban.

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
0 Ft 0

Kosár

Nincsenek termékek a kosárban.

0 Ft 0

Kosár

Nincsenek termékek a kosárban.

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->

500g

899 Ft

Barilla al Bronzo fusilli tészta 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
1 798 Ft/kg

899 Ft

Barilla al Bronzo fusilloni tészta 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
1 798 Ft/kg

899 Ft

Barilla al Bronzo linguine tészta 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
1 798 Ft/kg

881 Ft

Barilla fehér liszt 00, 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
1 762 Ft/kg

1 199 Ft

Barilla Piccolini farfalle tészta No.64, 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
2 398 Ft/kg

1 199 Ft

Barilla Piccolini fusilli tészta No.18, 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
2 398 Ft/kg

1 199 Ft

Barilla Piccolini pipe rigate tészta 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
2 398 Ft/kg

1 199 Ft

Barilla Piccolini ruote aprótészta 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
2 398 Ft/kg

1 360 Ft

Crancy Cane Plus kutyakeksz 12 vitaminnal 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
2 720 Ft/kg

755 Ft

Divella canneroni rigati tészta No.21, 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
1 510 Ft/kg

755 Ft

Divella fél penne rigate tészta No.42, 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
1 510 Ft/kg

755 Ft

Divella Filini N°79 levesbetét tészta 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
1 510 Ft/kg

755 Ft

Divella fusilli tészta No.40, 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
1 510 Ft/kg

755 Ft

Divella gomiti (könyök) tészta No.53, 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
1 510 Ft/kg

907 Ft

Divella Nidi Tagliolini tojásos tészta 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
1 814 Ft/kg

755 Ft

Divella Penne Mezzani No.34 tészta 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
1 510 Ft/kg

755 Ft

Divella pipe rigate tészta No.56, 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
1 510 Ft/kg

755 Ft

Divella spagetti Ristorante No.8, 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
1 510 Ft/kg

Szerezd meg a legújabb ajánlatokat

Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesülj újdonságainkról és exkluzív ajánlatainkról!
© 2026
Minden jog fenntartva
Mala Italy Kft.
készítette: ZiDTech