0 Ft 0

Kosár

Nincsenek termékek a kosárban.

0 Ft 0

Kosár

Nincsenek termékek a kosárban.

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
0 Ft 0

Kosár

Nincsenek termékek a kosárban.

0 Ft 0

Kosár

Nincsenek termékek a kosárban.

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->

Tészta

1 637 Ft

Antichi Poderi trikolór linguine tészta 250 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
250g
6 548 Ft/kg

899 Ft

Barilla al Bronzo fusilli tészta 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
1 798 Ft/kg

899 Ft

Barilla al Bronzo fusilloni tészta 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
1 798 Ft/kg

899 Ft

Barilla al Bronzo linguine tészta 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
1 798 Ft/kg

1 599 Ft

Barilla gluténmentes tortiglioni tészta 400 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
400g
3 998 Ft/kg

1 199 Ft

Barilla Piccolini farfalle tészta No.64, 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
2 398 Ft/kg

1 199 Ft

Barilla Piccolini fusilli tészta No.18, 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
2 398 Ft/kg

1 199 Ft

Barilla Piccolini pipe rigate tészta 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
2 398 Ft/kg

1 199 Ft

Barilla Piccolini ruote aprótészta 500 g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
500g
2 398 Ft/kg

1 799 Ft

Cannelloni Divella tojásmentes tészta, 250g

<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
<!-- This element is missing. Please open the page in Breakdance and check the browser console for details. -->
7 196 Ft/kg

Szerezd meg a legújabb ajánlatokat

Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesülj újdonságainkról és exkluzív ajánlatainkról!
© 2026
Minden jog fenntartva
Mala Italy Kft.
készítette: ZiDTech